خدمات

خدمات

خدمات

پیشرو کرج و باربری پیشروبار کرج با سالها سابقه ی درخشان در باربری حرفه ای در کرج آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز و محترم استان البرز

1- ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب – کارتن حمل لباس – کارتن اسباب کشی حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل

2- ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ – بابل رپ و کارتن های حجیم و محکم بصورت 100% تضمینی

3- بیمه ی کالا و بارنامه

4- ارائه ی سرویس های مناسب حمل اثاثیه منزل، جهت اسباب کشی ادارات، اثاث کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری

5- جابجایی

6- ارائه ی کادری حرفه ای از کارگران خانم و آقا جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار

7- ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

8- خدمات انبارداری اثاثیه شما برای کوتاه مدت و بلند مدت

9- آیا واقعا خدمات پیشروبار کرج بصورت شبانه روزی انجام میشود؟

بله –ما بصورت 24 ساعته مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیزمان هستیم.

* همواره در تلاشیم تا خاطراتی ماندگار از یک اسباب کشی بی دغدغه را برایتان برجای گذاریم. *

تشریح دقیق تر فعالیت اتوبار (باربری) – اتوبار های داخل شهری : اولین دسته اتوبار ها، اتوبار های درون شهری هستند، این نوع اتوبار ها همان طور که از نام آنها مشخص است. خدمات حمل نقل درون شهری را ارائه می دهند که خود آنها نیز دارای دسته بندی های مختلفی می باشد.

انواع اتوبار های درون شهری: اتوبار های درون شهری براساس استان ها و شهرستان های ایران دسته بندی می شوند به عنوان مثال: پیشروبار کرج : که با دارا بودن سرویس های درون شهری یک اتوبار درون شهری محسوب میشود و خدمات حمل و نقل، بسته‌ بندی اثاثیه,حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی منزل در کرج را انجام می دهد

اتوبار های برون شهری: دسته دیگری از اتوبار ها، اتوبار های برون شهری هستند، این نوع اتوبار ها خدمات حمل و نقل برون شهری را ارائه می دهند که این نوع اتوبار ها نیز خود دارای دسته بندی های مختلفی هستند.

انواع اتوبار های برون شهری: اتوبار های برون شهری نیز براساس شهر، شهرستان و… دسته بندی میشوند.

حمل اثاثیه  حتما برای یک بار هم که شده است به گوشتان خورده است و برای یک بار هم که شده اثاث کشی داشته اید. مطمناً در حین اسباب کشی  شما هم دچار مشکلاتی اعم از  بسته بندی حمل بار و چیدمان شده اید.

باربری و اتوبار پیشروبار کرج با بیش از ۲۰ سال تجربه در عرصه حمل و نقل و اسباب کشی، حمل بار های سنگین اعم از پیانو، گاو صندوق، شیشه های میز نهار خوری بزرگ، حمل جهیزیه عروس و … با کارگرانی ورزیده و مجرب  همراه با کارشناسان خبره در عرصه باربری و حمل و نقل  این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که بار ها و اثاثیه شما را با دقت برای شما عزیزان جابجا کند.

ما اینجاییم تا یک خاطره شیرین را در عرصه حمل بار و اثاثیه منزل و جابجایی وسایل سنگین همراه مشاوره رایگان  و بسته بندی کاملا حرفه ای را به شما ارائه دهیم.

پیشروبار با مجوز از اتحادیه با کادر فنی کاملا حرفه ای در خدمت شماست تا اسباب کشی و حمل وسایل شما را با کمال دقت به مقصد برساند.

برای تماس با مشاورین پیشروبار کرج فقط کافیست با شماره های ما تماس بگیرید و یا اینکه سرویس خود را به صورت اینترنتی و موارد مورد نیاز خود را برای شرکت حمل و نقل پیشروبار کرج ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان باربری پیشروبار کرج جهت حمل اثاثیه خود باشید.

اتوبار و باربری پیشروبار بار کرج بزرگترین و معروف ترین باربری در استان البرز !

پیشروبار کرج با داشتن کادری مجرب و متعهد در بسته بندی و جابجایی کالا و اثاثیه شما و با داشتن 30% تخفیف واقعی در خدمت شما هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

در تمامی طول ساعات شبانه روز پیشروبار کرج آماده پاسخ گویی و ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز و گرامی می باشیم.

آماده یک آسباب کشی آسوده و بی دردسر با پیشروبار هستید؟

30% تخفیف واقعی باربر

بسته بندی حرفه ای و مطمئن

خدمات مشاوره حمل بار

بیمه و بارنامه اثاثیه

سرعت و دقت ما، اطمینان و آرامش خاطر مشتری، شعار ماست.

تلفن تماس دفتر مارلیک ، فردیس و اندیشه : 65595584-021

با پیشروبار تماس بگیر